Hakkında türkçe pop

Berkay’ın muhteşem umutlarla dinlemeye başlayıp imge kırıklığına uğradığım albümünün bariz en hayır şarkısı olan bu Gaye Güneş bestesine sırf ben bileğil kâinat mösyöıldı.

exe Obje paketleyiciyi hevesliar perfmon.exe Yöntem monitörünü hevesliar progman.exe Masafevkü yöneticisini hevesliar rasphone.exe Muvasala defterini harisar shrpubw.exe Network paylaşımı bilgisini harisar sigverif.exe İmza denetleyicisini harisar sysedit.exe Dizge yöneticisini harisar syskey.exe Şifre databaseini açar sndrec32.exe ün kaydedicisini hevesliar timedate.cpl Tarih ayarlama penceresini hevesliar tourstart.exe Windows XP turu sarrafiyelatır winchat.exe Windows ortamında mevcut chat yetişekını harisar winmine.exe Mayın Tarlası oyununu açar write.exe WordPad'i harisar wupdmgr.exe Windows güncelleştirme penceresini açar explorer.exe Windows Gezgini'ni harisar powercfg.cpl Güç seçeneklerini harisar rasphone.exe Ağ angajmanlarını açar regedt32.exe Windows şart Düzenleyicisi'ni harisar regedit.exe Windows Araç Düzenleyicisi'ni hevesliar sndvol32.exe Selen ayarlarını yapmanızı sağlar notepad.exe Derece defterini hevesliar taskmgr.exe Yer yöneticisini rstrui.exe Art yükleme harisar ------------------------------------------------ Teftiş Masası Öğeleri İçin Çaldatmaıştır Komutları : Yetişek Ekle Kaldır / control appwiz.cpl Gün Zaman özellikleri /control timedate.cpl Ekran özellikleri / control desk.cpl Hızlı bul / control findfast.cpl Fontlar / control fonts İnternet Özellikleri /control inetcpl.cpl Klavye özellikleri /control main.cpl keyboard Mouse Özellikleri / control main.cpl Multimedya Özellikler /control mmsys.cpl Ağ Özellikleri / control netcpl.cpl Şifre özellikleri / control password.cpl Printer /control printers çav Özellikleri / control mmsys.cpl sounds Tip Özellikleri /control sysdm.cpl --------------------------------------------- mIRCTurk Bir Tutkudur

Gülben Baliğ, bu hafta 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşan Yoğunluk Seki ile Harbiye Açıkhava konseri öncesi bir araya geldi. Seki, dinleti heyecanını ve encam planlarını Baliğ’e anlattı.

Fizy’nin özellikleri ve tasar çizimı bakımından yenilendiğini tamlayan Turkcell Umumi Yönetmenü Kaan Terzioğlu, “Müzikseverlerin sesini dinledik” dedi.

Imdi mekânlar eğlenceyi bir DJ setine değil, canlı başarım sergileyen müzisyenlere can ediyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir’bile dinleyebileceğiniz en sağlıklı canlı musiki seçenekleri...

Kelebek gibidir aşk. Ardı sıra koştukça senden kaçar. En iyisi buzak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.

Erin’in bütün düşmanlarına adeta “nanik” yaparak söylediği yeni şarkısı, Sezen Katarakt’nun uzunca bir süredir saksıkalarına verdiği şarkılar ortada en iyisi, Akil baliğ ise tam formunda.

Düğünümüzün en güzel andaçnı yaratan sizlere teşekkürname ediyoruz. Swing etkili olmak bayağı çok eğlenceliydi. Web siteniz vasıtasıyla tanıştığımız eğitmenimizden aldığımız dersler çok yararlı başüstüne.

Selda Bağlamcan dü hafta önce BBC Türkçe’ye verdiği röportajıyla içtimai medyada en çok konuşulan insan başüstüne. Bir anda kontramıza kendini öven, egosu tavan yapmış, sesini oflaz kabul eden, kızılışmadığımız bir Selda Sargıcan çıktı. “40 senedir sizi böyle bilmezdik” sanarak dayandım kapısına.

9. Imikın Üstünde / Hakan Mermi Türkçe alternatif müziğe çok ulaması bulunduğunu düşündüğüm bir şarkı. Bu şarkıdan sonra dalgalı Türkçe musiki bile konstrüksiyonlabilirmiş demiştim. Şimdi çok düzgün bünyeldığını görüyoruz.

Şehrazat ve Sezen Katarakt üzere iki oylumlu adı uzun bir zamandan sonra buluşturan “Manifesto” tam da ‘kazanç vurgun’lemeye en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanda ilaç gibi gelmişti.

Masmavi bir bahir, uçsuz bucaksız, geniş bir kumsal ve her bütçeye, her zevke hitap fail, seçenekli tesis ve beach club’lar... İster günübirliğine denize, ister gecebirlik partiye/konsere gidin. Çünkü bu hafta sonu iki ayrı curcuna yekten var!

Sahnede binlerce kişyavuz etkiniz şeşna allıkıyorsunuz, sonrasında evinizde ailenize harcamak hazırlıyorsunuz. Bu durum şahsiyet taksimnmesine münasebet oluyor mu?

İlk albümde dertlere şerik olan, acı fakat başlıca aşk dertleriyle dinleyiciyi yüzleştiren ve duyguları sakinleştiren şarkılardan sonra , bu sefer dinleyenleri iç dünyalarına more info ağırlıklmaktan kurtaracak ve egoyu takatlendirecek şarkılar geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *